O nás

Pobočka Elektro U Staré Pošty
Šenovská 1
Havířov - Šumbark
736 01
49.791565N, 18.405416E

Elektro U Staré Pošty vzniklo rekonstrukcí a revitalizací objektu bývalých potravin, který byl již značně zchátralý. Název U Staré pošty jsme zvolili záměrně – pošta Havířov 3 zde fungovala od roku 1956 do roku 1993 a havířovští pamětníci tento zažitý název ještě stále používají. Pouze jsme k němu přidali přídavné jméno „stará“, protože Česká pošta svou služebnu přemístila na nedaleké náměstí a je tedy „nová“, i když tak vůbec nevypadá.


Co by Vás mohlo ještě zajímat je, že v sousedství Elektra U Staré Pošty naleznete rovněž Cyklokrám pana Malošíka (www.cyklokram.com), Numismatiku s prodejem investičního zlata (www.zlatobezdph.cz), Sběratelskou prodejnu HOBBY (www.hobbyhavirov.cz), Pivní bar s pivotékou a širokým výběrem čepovaných piv (www.pivotekahavirov.cz) a prodejnu surovin pro domácí vaření piva (www.domacimikropivovary.cz). Dále se zde nachází prodejna s výpočetní technikou Neva Computer (www.nevashop.cz), drogerie Elos a smíšené zboží s trafikou.

Jak se k nám
dostanete...
Autem? Autobusem? Vlakem? Pěšky?
Můžete
platit...
Hotově? Kartou? Fakturou (pro stálé zákazníky)

Náš tým

Obsloužíme Vás vždy ochotně a úsměvem. Kvalitu prodeje kontroluje certifikační společnost, která nám udělila certifikát systému managementu kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2009.


Budeme rádi, když budete odcházet spokojeni. Odměnit nás můžete prostřednictvím FACEBOOKU označením „to se mi líbí“ ve FB okně na těchto webových stránkách. Sledujte náš FB profil ELEKTROUSTAREPOSTY.CZ, budete tak pravidelně informování o novém zboží, akcích, slevách, dárcích, soutěžích apod.


Doporučte nás svým přátelům a známým!

 

Neváhejte se zeptat, rádi Vám poradíme!
provozovatel prodejny >>> EuroB.A.CH s.r.o.
Všechna práva vyhrazena © 2014 Designed and developed by Sabanero